Raszczyce przegrały w Kuźni Raciborskiej

02.11.2014 18:34 | 55 komentarzy | kozz

Jeden z faworytów do awansu - LKS Raszczyce nie zdobył w Kuźni Raciborskiej nawet punktu. Podopieczni trenera Leszka Mańki tym samym oddalają się od miejsc premiowanych awansem.

Z kolei piłkarze z Kuźni Raciborskiej prowadzeni przez trenera Henryka Manka zanotowali piąty zwycięski mecz z rzędu. Wygrane mecze zdecydowanie poprawiły miejsce w tabeli drużyny Stali, która przez początkową część sezonu plasowała się w drugiej połowie raciborskiej A klasy.

W niedzielnym meczu rozegranym w Kuźni Raciborskiej prowadzenie objęli gospodarze po samobójczym trafieniu Dariusza Pawłowskiego, kilkanaście minut później Stal prowadziła już 2:0, a autorem gola był Damian Kilian. Jeszcze w pierwszej połowie drużyna przyjezdna zdążyła wyrównać. Najpierw na 2:1 lobem z ponad trzydziestu metrów popisał się Tomasz "Ebul" Sobeczko, następnie ten sam zawodnik trafił z rzutu karnego. W drugiej części spotkania padły jeszcze trzy gole. Najpierw na 3:2 gospodarzy wyprowadził Marcin Hómin, który minął bramkarza i razem z obrońcą Raszczyc wpakował piłkę do siatki, następnie drugiego gola dla swojej drużyny w tym meczu zdobył Damian Kilian i Kuźnia prowadziła 4:2. Zespół faworyta za sprawą Pawła Karczewskiego zdobył jeszcze kontaktowego gola, jednak nie pomógł on w wyrównaniu stanu rywalizacji. Stal Kuźnia Raciborska plasuje się na piątym miejscu ze stratą dwóch oczek do czwartych Raszczyc.

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Raszczyce 4:3 (2:2)