Mecz noworoczny w Rudzie Kozielskiej [ZDJĘCIA]

01.01.2015 14:10 | 2 komentarze | kozz

To już kolejne takie spotkanie. Jak co roku 1 stycznia na boisku LKS Ruda Kozielska zebrali się piłkarze, którzy w ramach rozruchu posylwestrowego rozegrali noworoczny mecz.

Materiał wideo:

Mecz w którym było dużo śmiechu, walki i determinacji nie mniej niż w spotkaniu ligowym. Ponownie naprzeciw siebie stanęły drużyny Kawalerów (niebiescy) i Żonatych (żółci).

Nim doszło do rywalizacji wszyscy złożyli sobie najlepsze życzenia noworoczne i wypili symboliczną lampkę szampana. Wystrzeliły również sztuczne ognie. Następnie o godzinie 12.19 zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego. Kilka minut później jeden z faulujących zawodników obejrzał kartkę koloru... zielonego, co wywowało salwę śmiechu wśród zgromadzonych kibiców. O 12.30, czyli w 11. minucie meczu padł pierwszy gol, a jego autorem był Patryk Konieczny z drużyny Kawalerów. Nie był to bylejaki gol, bo zdobyty z ponad 30 metrów.

Do przerwy Kawalerzy prowadzili 2:0, a mecz zakończył się remisem 3:3. W serii rzutów karnych wygrali Żonaci.