Wysoka wygrana Górek Śląskich

06.09.2015 18:21 | 21 komentarzy | ACH

W trzeciej kolejce drugiej grupy raciborskiej B klasy na boisku w Górkach Śląskich, zmierzył się miejscowy LKS Górki Śląskie z LKS Pawłów. Spotkanie to obfitowało w bramki.

Początek meczu to w miarę wyrównana gra. Im dłużej trwał pojedynek, tym większą przewagę zyskiwała drużyna gospodarzy. Kwestią czasu było otrawcie worka z bramkami. Festiwal strzelecki rozpoczął Dawid Ciemięga w 19. minucie spotkania. Strzelcami kolejnych bramek w pierwszej odsłonie meczu byli Łukasz Czerny oraz ponownie Dawid Ciemięga. Na przerwę drużyna gospodarzy schodziła z trzybramkową przewagą. Po przerwie nastąpiła druga część festiwalu strzeleckiego. Dla drużyny podopiecznych trenera Jarosława Kuczery, kolejne bramki strzelili Dawid Ciemięga, Jakub Pytel oraz Mateusz Jureczko. Sędzią główny odgwizdał w meczu dwa karne, oba zostały podyktowane przez dotknięcie zawodnika piłki ręką. Honorową bramkę dla zespołu z Pawłowa z rzutu karnego strzelił Andrzej Wiglenda. Wynik końcowy to 7:1 dla drużyny LKS Górki Śląskie.

LKS Górki Śląskie- LKS Pawłów 7:1 (3:0)

Dawid Ciemięga: 19., 36., 70., Łukasz Czerny 45., Jakub Pytel 59., 91., Mateusz Jureczko 82.- Andrzej Wiglenda 51.

Żółte kartki: Szymon Napora 25. ( LKS Górki Śląskie), Paweł Kocur 45. ( LKS Pawłów)

Sędziowali: Dariusz Podlasek, Michał Bednarz, Tomasz Piwowarczyk ( KS Racibórz)

LKS Górki Śląskie: Andrzej Mazurek, Damian Napora ( 80. Wojciech Małysiak), Dariusz Badura, Szymon Napora, Adrian Kuś,  Mateusz Węglorz (70. Adrian Ryszka), Łukasz Czerny ( 85. Kamil Pradela), Jakub Pytel, Adrian Brańka, Mateusz Jureczko, Dawid Ciemięga ( 75. Damian Tomiczek) oraz Michał Blinda. Trener: Jarosław Kuczera, obsługa medyczna: Piotr Mazurek, kierownik drużyny: Jarosław Panus.

LKS Pawłów: Marcin Litka, Aleksander Herud, Paweł Kocur, Dawid Kocur, Krzysztof Krzykała, Andrzej Wiglenda, Robert Lazar, Eliasz Ziętek ( 46. Michał Dokupil), Karol Zemelka ( 70. Damian Wider), Patryk Tobiasz, Paweł Gawełek ( 78. Patryk Bartuzelski) oraz Piotr Kraiński. Opiekun drużyny: Lucjan Kamia, kierownik drużyny: Błażej Pelczar.