Mecz samobójców. Silesia Lubomia wygrała z Rafako Racibórz [WIDEO]

04.10.2015 15:33 | 47 komentarzy | kozz

To wyjątkowy mecz dla połowy zawodników ze składu Silesii Lubomia, którzy jeszcze w minionym sezonie reprezentowali barwy Rafako Racibórz. Wrócili na swoje "stare śmieci" i wygrali 3:1, strzelając decydujące gole w ostatnich 10 minutach.

Materiał wideo:

Dwie bramki dla Lubomi zdobył były zawodnik Rafako Mateusz Kocot. Dwa gole padły po samobójczych trafieniach. Piłkę do własnej bramki skierował grający trener Rafako Grzegorz Jakosz, któremu asystował były grający trener Rafako, a obecnie szkoleniowiec Silesii - Wojciech Grabiniok. Rafako również zdobyło gola po samobóju - piłkę do własnej bramki skierował były bramkarz Rafako, a obecnie Silesii - Rafał Koczwara. Asystował mu były kolega z Rafako Łukasz Pikuła.

KS Rafako Racibórz - LKS Silesia Lubomia 1:3 (0:1)

Więcej we wtorek w "Nowinach Raciborskich".