Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Kuźnia - Chałupki. Zdecydowała druga połowa [ZDJĘCIA]

25.10.2015 19:44 | 8 komentarzy | kozz

Po marnej pierwszej połowie piłkarze z Kuźni i Chałupek schodzili przy bezbramkowym wyniku. Po przerwie trzy razy trafili gospodarze, a raz goście. Stal wygrała 3:1.

Bohaterem spotkania był Marcin Hómin, który pierwszą bramkę strzelił w kilkanaście sekund po rozpoczęciu drugiej połowy

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Chałupki 3:1 (0:0)
Marcin Hómin 46., 71., Damian Hareńczuk 55. - Marcin Sypień 80.

Żółte kartki: Sebastian Dziadura, Damian Kilian, Wojciech Kilian, Łukasz Kijas, Tomasz Jacek (wszyscy Kuźnia) - Szymon Kędzia, Łukasz Janeta, Paweł Matuszek, Jarosław Niemiec, Mariusz Koczorowski, Łukasz Besz (wszyscy Chałupki)

Sędziowali: Dariusz Podlasek, Grzegorz Wojda, Łukasz Wojaczek (KS Racibórz)

Kuźnia Raciborska: Herok - Żak, Kijas (80. Bieniewski), W.Kilian (60. Kot), Jacek, Miś, Dziadura (70. Gławenda), D.Kilian, Hómin, Żymełka, Hareńczuk. Trener: Henryk Manek.

Chałupki: Janeta - Swaby, Jurek, Klimek, Niemiec, Kokot (75. Sypień), Koczorowski, Rduch, Korytowski, Matuszek, Kędzia (69. Ł.Besz). Trener: Mirosław Studniczek.