Pierwszy gol w 2016 roku padł w Rudzie Kozielskiej [ZDJĘCIA]

01.01.2016 13:40 | 3 komentarze | kozz

Tradycyjnie - już od 21 lat na boisku LKS Ruda Kozielska został rozegrany mecz noworoczny. Tym razem przyszło grać przy temperaturze 0 stopni Celsjusza.

Spotkanie pomiędzy żonatymi a kawalerami utrzymane w zabawnej atmosferze rozpoczęło się kilkanaście minut po godzinie 12. Pierwszy gol padł już w drugiej minucie meczu. Asystował prezes LKS Ruda Kozielska Wojciech Węglorz, a bramkę strzelił wiceprezes Marcin Adamiak. Ostatecznie spotknanie skończyło się wynikiem 2:2, a w rzutach karnych żonaci pokonali kawalerów 9:6.

Nim rozpoczął się mecz wszyscy przybyli złożyli sobie noworoczne życzenia, wznieśli toast i odpalili fajerwerki. Życzono sobie awansu do A klasy, choć jak podkreślił prezes, trzeba byłoby wygrać wszystkie mecze do końca sezonu.

W południe swój mecz rozgrywa także ekstraklasowa Cracovia w której gra raciborski piłkarz Łukasz Zejdler. W Krakowie pierwszy gol padł dopiero w siedemnastej minucie spotkania.