Niedziela, 3 lipca 2022

imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

RSS

Kietrz zaprasza na X Jubileuszowy Półmaraton

02.03.2016 17:29 | 0 komentarzy | kozz

Kietrz zaprasza wszystkich miłośników biegów na X Jubileuszowy Półmaraton Kietrz - Třebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie. Impreza ruszy 11 czerwca 2016 r., o godzinie 10:00 z Rynku w Kietrzu.

Kietrz zaprasza na X Jubileuszowy Półmaraton
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po raz pierwszy start i meta będą w jednym miejscu, na kietrzańskim rynku. Specjalnie na tę okoliczność powstaje strona internetowa (www.polmaraton.kietrz.pl), na której będą umieszczone wszelkie informacje dotyczące biegu, zdjęcia i wyniki z pozostałych 9 edycji, a także wiele ciekawostek. Ranga tegorocznego półmaratonu będzie dużo wyższa niż wcześniejszych. Nagrody dla zawodników będą bardziej prestiżowe (w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn: I miejsce 1500 zł, II miejsce 1000 zł, III miejsce – 500 zł), a limit zawodników został zwiększony do 500 osób.

Zapisy na półmaraton przyjmowane są drogą elektroniczną do 8 czerwca 2016 r., po tym terminie będzie to tylko możliwe w dniu biegu, w Biurze Zawodów w godzinach od 7:00 do 9:15. Warunkiem uczestnictwa w półmaratonie jest uiszczenie opłaty startowej, której wysokość zależy od daty przelewu. Zawodnicy, którzy uregulują opłatę do 31 marca płacą 40 zł, po tym czasie opłata wzrasta do 50 zł do dnia 8 czerwca. Zawodnicy zapisujący się w dniu biegu zapłacą 70 zł gotówką. Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane są na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=43.

Gwarantujemy bogaty pakiet startowy w skład, którego wchodzą: imienny numer startowy, transponder zwrotny do pomiaru czasu, bon na posiłek regeneracyjny po zakończeniu biegu, pamiątkowa koszulka, medal, napój izotoniczny, bezpłatna wejściówka na Krytą Pływalnię HYDROSFERA (1h do wykorzystania w dniu zawodów), materiały reklamowe, katalog - X Jubileuszowy Półmaraton.

Półmaratończycy będą mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z pryszniców i masażu po biegu. Dla uczestników biegu przewidziane jest losowanie dodatkowych nagród (telewizor 40 cali marki SAMSUNG SMART TV z WiFi, zestaw kina domowego Blu-ray marki SAMSUNG, ekspres ciśnieniowy do kawy marki KRUPS, tablet 10 cali marki SAMSUNG, tablet 7 cali marki SAMSUNG). Warunkiem otrzymania nagrody, oprócz ukończenia biegu jest obecność podczas dekoracji i losowania.

Szczegółowe informacje o Półmaratonie znajdują się na stronie www.polmaraton.kietrz.pl.

Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Facebooku. Jeszcze raz bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu. Do zobaczenia w Kietrzu!