Polonia nie dała szans Przyszłości

20.03.2016 10:03 | 0 komentarzy | art

Piłkarze Polonii Łaziska pokonali 2:0 Przyszłość Rogów. Mecz miał szczególny wymiar dla Tomasza Sosny, trenera gości, który jest łaziszczaninem. Tymczasem jego drużyna przeszła obok meczu i była słabasza od rywali przynajmniej o klasę.

Seweryn Grodzki (pierwszy z lewej) zdobył gola, który praktycznie przesądził o losach spotkania.

Gospodarze objęli prowadzenie w 31. minucie - składną kontrę i podanie Mariusza Pietrzaka, precyzyjnym uderzeniem wykończył Artur Grabiec. Od tego momentu gospodarze uzyskali wyraźną przewagę, którą w 54. minucie udokumentowali drugim trafieniem. Ponownie w jednej z głównych ról wystąpił Pietrzak, który "poszukał" w polu karnym faulu bramkarza, a jedenastkę wykorzystał kapitan Polonii Seweryn Grodzki.

Polonia: A. Hojka, Poterała, Kuźdub, Grodzki, Kotkowski, Grabiec, Ł. Szkatuła, P. Hojka, Buchalik, Pietrzak (60. K. Szkatuła), K. Szkatuła. Trener Janusz Należyty.

Przyszłość: Jastrzębowski, Szymiczek, Sachs (60. Janeta), Staniek, Widenka, Górnicki (60. Kubica), Zychma, Cichecki, Kołek (70. Szydlik), Krótki, M. Sosna. Trener Tomasz Sosna.

Polonia Łaziska - Przyszłość Rogów 2:0 (1:0)

Bramki: Grabiec (31.), Grodzki (54. k)