Radziejów za mocny dla Startu [WIDEO]

02.04.2016 21:25 | 0 komentarzy | art

Mecz Startu Mszana z MKS 32 Radziejów nie zachwycił. Goście byli jednak wyraźnie lepsi i zasłużenie wygrali 3:0, rewanżując się za jesienną porażkę 2:3.

Materiał wideo:

O pierwszej połowie można napisać jedynie tyle, że się odbyła. Obie drużyny raziły niecelnymi zagraniami i brakiem pomysłu na rozmontowanie defensywy rywala. Obraz gry zmienił się po przerwie. W 51. minucie Rafał Grzegoszczyk "wyrwał z korzeniami" w polu karnym Łukasza Błanika i sędzia bez wahania wskazał na 11. metr. Do piłki podszedł Mateusz Stajer, pewnie pokonując Adriana Henkla.

W 62. minucie Wojciech Sałek rozegrał dwójkową akcję z Łukaszem Sobalą, ten drugi wyłożył piłkę Krzysztofowi Błędowskiemu, a grający trener gości z bliska dopełnił formalności. Gospodarze reklamowali pozycję spaloną, ale o tej nie mogło być mowy.

W doliczonym czasie gry goście rozegrali koronkowo rzut wolny. Piłka trafiła do Krzysztofa Michny, który "nawinął" sobie obrońcę i kontrującym strzałem pokonał Henkla, ustalając wynik spotkania.

Start: Henkel, Krzyształa (46. Wita), Grzegoszczyk, Świerczek, Nowak, Tront, Koźliński, Adamczyk (60. Michałowski), Marek, Wuwer (60. Dzierżęga), Waniek (70. Seidel). Trener Janusz Sobala.

MKS: Wilczewski, M. Stajer, Błanik (70. Krystman), A. Stajer, Weideman (40. Bukowiec), Krzyżak, Wyrwich, Sobala (88. Piechaczek), Sałek (80. Surma), Michna, Błędowski. Trener Krzysztof Błędowski.

Start Mszana - MKS 32 Radziejów 0:3 (0:0)

Bramki: M. Stajer (52.), Błędowski (62.), Michna (90. +1.)

Żółte kartki: Henkel - M. Stajer