Wulgaryzmy na trybunach, ROW 1964 Rybnik przegrał z Polonią Bytom [ZDJĘCIA]

02.09.2016 20:50 | 0 komentarzy | kozz

Jak to bywa w przypadku meczów tych dwóch drużyn kibice nie oszczędzali sobie "miłych" słów pod swoim adresem. Na boisku jednak toczyła się inna rywalizacja, która zakończyła się zwycięstwem Polonii 2:1. Zobacz zdjęcia z meczu!

Bramkę dla gospodarzy w 38. minucie zdobył Dawid Drozdowski. W drugiej części meczu drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Witold Cichy (65 min.). Decydujące gole padły w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw do remisu doprowadził Arkadiusz Kowalczyk, a pięć minut później jego imiennik Arkadiusz Januszkiewicz zdobył zwycięskiego gola dla Polonii.

ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom 1:2 (1:0)

Dawid Drozdowski 38. - Arkadiusz Kowalczyk 81., Arkadiusz Januszkiewicz 86.

ROW 1964: Daniel Kajzer - Witold Cichy, Szymon Jary, Tomasz Balul, Dawid Gojny - Paweł Polak, Robert Tkocz (68. Jan Janik), Gabriel Nowak, Dawid Drozdowski, Krzysztof Koch (80. Kamil Spratek) - Mariusz Muszalik.

Polonia: Matko Perdijić - Łukasz Rylukowski, Michał Szal, Peter Jánošík, Jakub Żmuda - Piotr Ceglarz (90. Sławomir Musiolik), Marek Szyndrowski (67. Aleksander Januszkiewicz), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski (87. Kamil Zalewski), Patryk Stefański (90. Jakub Kuzdra) - Arkadiusz Kowalczyk.

żółte kartki: Cichy - Jánošík, Lachowski, Kowalczyk.

czerwona kartka: Witold Cichy (65. minuta, ROW 1964, za drugą żółtą).

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).