Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Unia przywiozła punkt z Wrocławia

18.09.2016 13:56 | 0 komentarzy | art

Unia Turza zremisowała na wyjeździe 1:1 z rezerwami Śląska Wrocław. Gola na wagę punktu zdobył niezawodny Dawid Hanzel.

Losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszych  19 minutach. Niespełna po kwadransie gry gola dla gospodarzy zdobył Adrian Repski, ale 5 minut później wyrównał Dawid Hanzel i wynik remisowy utrzymał się już do końca spotkania.

Śląsk II Wrocław: Budzyński, Repski, Wiech, Łuczkiewicz, Sobczak, Cieśla (74. Pałaszewski), Kohut, Kuriata (62. Kubacki), Łuczak, Matusik (83. Kotfas), Idzik. Trener: Arkadiusz Bator.

Unia Turza: Musioł, Glenc, Bochenek, Kuczok, Szymiczek (81. Radler), Jagła (77. Domin), Markiewicz, Sikorski, Sitnik (64. Staniczek), Kulczyk (88. Dariusz Pawlusiński, Hanzel. Trener: Jan Adamczyk.

Śląsk II Wrocław - Unia Turza 1:1 (1:1)

Bramki: Repski (14.) - Hanzel (19.)

Kartki: Matusik, Cieśla, Sobczak - Hanzel, Szymiczek.