Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Start prowadził, ale Studzienna wywiozła z Pietrowic Wielkich komplet punktów

23.10.2016 18:18 | 3 komentarze | ma.w

Do przerwy gospodarze byli lepsi od raciborzan o jedną bramkę. Po przerwie goście zaliczyli dwa trafienia i dowieźli przewagę do końcowego gwizdka.

Gospodarze próbowali pokonać bramkarza Studziennej, ale ten zachował w drugiej połowie czyste konto

Na 1:0 dla Startu trafił Damian Herud i taki wynik był do przerwy. Drugie 45 minut należało do przyjezdnych. Ekipa pod wodzą Wojciecha Grabinioka odniosła trzecie, kolejne zwycięstwo. Gole na wagę wygranej zdobyli dla Studziennej Jacek Świerczyński i Marcin Psota. - Poczułem niepokój w samej końcówce gdy pietrowiczanie przedostali się pod naszą bramkę po błędzie obrońcy i był rzut rożny. Ostatecznie wybroniliśmy się spod naporu gospodarzy w tamtym momencie - przyznał W. Grabionok. Spytany czy nie żal mu straconych u siebie 3 punktów trener Marek Klobuczek skwitował: jeszcze jak! Liczniejsza niż zwykle widownia w Pietrowicach Wielkich miała sporo pretensji do trójki sędziowskiej, zarzucając arbitrom w drugiej połowie nieodgwizdane faule i zagrania ręką.