imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Ślęza za mocna dla Olimpii Wodzisław [ZDJĘCIA]

05.12.2016 10:40 | 0 komentarzy | pm

Wodzisławianki zajmują ostatnie, 11. miejsce w tabeli I ligi kobiet.

Olimpia Wodzisław przegrała we własnej hali 73:79 ze Ślęzą II Wrocław. Wodzisławianki dobrze rozpoczęły, po 4 minutach gry prowadziły 12:9, ale końcówkę pierwszej partii przespały i przegrały ją 19:26. W drugiej kwarcie wodzisławianki odrobiły część strat i rywalki prowadziły już tylko 4 punktami. Niestety, w trzeciej kwarcie, w zasadzie na jej początku podopieczne Adama Kubaszczyka znów dały się zdominować i tylko cud mógł odmienić losy meczu. Do ostatniej części gry wodzisławianki przystępowały, przegrywając 12 punktami. A jednak na 4 minuty i 30 sekund przed końcem przegrywały już tylko 4 oczkami. Niestety wrocławianki na więcej nie pozwoliły i Olimpia w kolejnym meczu musiała uznać wyższość rywalek.

Olimpia Wodzisław – 1KS Ślęza II Wrocław – 73:79 (19:26, 18:15, 14:22, 22:16)
Olimpia: Lewoń-Sczansny 18, Majka 16, Sobota 15, Jasiulewicz 9, Kocon 5, Opiatowska 4, K. Walocha 3, Oskwarek 2, W. Walocha 1. Trener Adam Kubaszczyk.