imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Drugi sparing i druga porażka rybnickich piłkarzy [ZDJĘCIA]

23.01.2017 17:43 | 0 komentarzy | pm

GKS Katowice za mocny dla KS ROW 1964 Rybnik.

Rybniczanie przygotowuję się do rundy wiosennej, podczas której będą walczyć o utrzymanie II ligi dla Rybnika. Jak do tej pory, podopieczni Piotra Piekarczyka rozegrali dwa mecze sparingowe. W pierwszym przegrali z Odrą Opole. W drugim pojedynku zmierzyli się z GKS Katowice.

Katowiczanie są obecnie wiceliderem I ligi i poważnie myślę o awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dlatego też to oni, byli zdecydowanym faworytem tego spotkania. Piłkarze Jerzego Brzęczka udowodnili swoją wyższość i wygrali z KS ROW 1964 2:0. Porażka rybniczan mogła być niższa, ale rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Jaroszewski. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

ROW 1964 Rybnik – GKS Katowice 0:2 (0:1)

ROW: I połowa: Daniel Kajzer – Dawid Gojny, Tomasz Balul, Dawid Bober, Witold Cichy, Paweł Jaroszewski, Szymon Jary, Sebastian Musiolik, Przemysław Brychlik, zawodnik testowany, zawodnik testowany. II połowa: Kacper Rosa – Szymon Popiela, Bartłomiej Polok, Piotr Dudzik, Dawid Gojny, Damian Gorzawski, Dawid Kalisz, Marek Gładkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

GKS: M. Abramowicz – Frańczak, Praznovsky, Garbacik, Górecki – Kalinkowski, Zejdler – Kramarczyk, Goncerz, Grosiak – Lebedyński. W drugiej połowie wystąpili: Wierzbicki - Czerwiński, Kamiński, Garbacik, D. Abramowicz - Pielorz, Wołkowicz - S. Małecki, Foszmańczyk, Jóźwiak - Prokić.