Zuch z Orzepowic ograł Gotartowice [ZDJĘCIA]

12.03.2017 17:44 | 0 komentarzy | pm

Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie.

Wiosenne rozgrywki zainaugurowały drużyny grające o mistrzostwo A klasy podokręgu Rybnik. W ramach 18. kolejki Zuch Orzepowice podejmował Sygnały Gotartowice. Mecz został rozegrany na sztucznym boisku w Kamieniu. Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie. Zuch za sprawą Krzysztofa Cieślika i Kamila Mrozka zdobyło pięć bramek. Sygnały Gotartowice odpowiedziały jednym trafieniem, a jego autorem był… bramkarz Zucha. Ostatecznie więc piłkarze z Orzepowic mogli się cieszyć z wygranej 5:1. Dodajmy, że w 79. minucie czerwoną kartkę zobaczył gracz Sygnałów – Łukasz Kuciej. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Zuch Orzepowice – Sygnały Gotartowice 5:1 (5:1)