MKP Odra Centrum Wodzisław wygrała z LKS Polonia Łaziska

19.03.2017 20:39 | 1 komentarz | AgaKa

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. wygrywa w Łaziskach w pierwszym meczu rundy wiosennej wynikiem 3:0 (0:0).

Piłkarze zgotowali kibicom przybyłym na boisko w Łaziskach prawdziwą ucztę dla oka. Zaciekła walka obu drużyn zaowocowała pierwszym golem w 46. minucie meczu w wykonaniu Jakuba Panica. Niespełna cztery minuty później kibice MKP Odry Centrum świętowali strzelenie drugiego gola, jego autorem został Tomasz Zieliński. Piłkarze LKS Polonii Łaziska nie chcieli jednak tak łatwo się poddać. Niestety, usilne próby strzelenia gola kończyły się strzałami w poprzeczkę lub znakomitymi interwencjami bramkarza, Marka Krawczyka. Wydawać by się mogło, że mecz zakończy się wynikiem 2:0, lecz w doliczonym czasie gry, w 93.minucie Marcin Lukoszek strzelił trzeciego gola.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Polonia Łaziska 3:0

Bramki: Jakub Panic (46), Tomasz Zieliński (50), Marcin Lukoszek (90+3).

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.: Marek Krawczyk, Mateusz Krzyżok, Marcin Malinowski, Tomasz Kocerba, Marcin Stachurski, Artur Cichy, Robert Lapczyk, Tomasz Zieliński, Łukasz Skrobacz, Kamil Nowakowski, Marcin Lukoszek

LKS Polonia Łaziska: Adam Hojka, Dawid Kuźdub, Łukasz Szkatuła, Seweryn Grodzki, Artur Grabiec, Kamil Szkatuła, Dawid Buchalik, Bartosz Piprek, Krzysztof Smyczek, Krystian Dlidzik, Ariel Poterata