imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Dąb z Gaszowic znów wygrywa [ZDJĘCIA]

26.03.2017 19:15 | 0 komentarzy | pm

W meczu przed własną publicznością – Dąb efektownie pokonał Łabędy.

Tydzień temu piłkarze z Gaszowic musieli uznać wyższość rezerw KS ROW 1964 Rybnik. Była to pierwsza porażka podopiecznych Zdzisława Marszolika w obecnym sezonie. Jak się okazało jego piłkarze bardzo szybko wrócili na ścieżkę zwycięstw. W sobotę Dąb Gaszowice efektownie pokonał ŁTS Łabędy 4:0. W pierwszej połowie wynik meczu otworzył Krzysztof Sikora. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Paweł Wieczorek i dwukrotnie rezerwowy Jakub Słaby. Po tej wygranej Dąb umocnił się na pozycji lidera, a w następnej kolejce zagra w Rydułtowach z Naprzodem. Zapraszamy do fotorelacji z meczu w Gaszowicach.

Dąb Gaszowice – ŁTS Łabędy 4:0 (1:0)

Bramki: Krzysztof Sikora (32.), Paweł Wieczorek (56.), Jakub Słaby (81, 83.)

Dąb: Mirosław Kuczera, Mariusz Kraśniewski, Szymon Jezierski, Krzysztof Sikora, Mariusz Reguła, Tomasz Reguła, Jakub Gnyp, Paweł Wieczorek, Krzysztof Szewczyk, Przemysław Stebel, Grzegorz Brózda. Rezerwa: Robert Tlołka, Jakub Słaby, Dominik Słaby, Łukasz Michalski, Beniamin Pyszny, Marek Tomas, Sebastian Szymura. Trener: Zdzisław Marszolik.

ŁTS: Tomasz Kasprzik, Rafał Adamczyk, Rafał Perczyński, Sławomir Kantor, Piotr Sigmundzki, Krzysztof Dłubała, Adam Bielec, Jan Goryczka, Marcin Rochowicz, Michał Rochowicz, Dawid Majerowski. Rezerwa: Ireneusz Duda, Bartosz Błachut, Łukasz Guzy, Filip Mandrak, Łukasz Mamzer. Trener: Mieczysław Agafon.