Odra Centrum Wodzisław Śląski wygrywa z LKS Naprzód Czyżowice

01.04.2017 22:08 | 0 komentarzy | AgaKa

Piłkarze Odry Centrum Wodzisław Śląski wygrali z LKS Naprzód Czyżowice 1:0 (1:0).

Pogoda oraz kibice dopisali podczas sobotniego spotkania w Czyżowicach. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando gospodarzy, lecz niestety wszelkie próby strzelenia gola kończyły się dla nich niepowodzeniem. Na pierwszą bramkę przyszło nam czekać aż do 44. minuty spotkania. Jej autorem został Tomasz Zieliński z Odry Centrum. Druga połowa sobotniego meczu przebiegała już pod dyktando gości. Niewiele brakowało, a spotkanie zakończyłoby się wynikiem 2:0. Bramki jednak nie zaliczono, bo została strzelona ze spalonego.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Naprzód Czyżowice 1:0

Bramki: Tomasz Zieliński (44)

Odra Centrum Wodzisław Śl.: Daniel Jona, Marcin Lukoszek, Łukasz Skrobacz, Bartłomiej Socha, Tomasz Zieliński, Mateusz Bugdoł, Artur Cichy, Mateusz Krzyżok, Tomasz Kocerba, Marcin Malinowski, Marcin Stachurski, Marek Krawczyk

LKS Naprzód Czyżowice: Bartosz Bielski, Patryk Adamczyk, Dawid Szymura, Szymon Grabiec, Błażej Wachtarczyk, Sebastian Buko, Mateusz Szuścik, Paweł Zdunek, Mateusz Danieluk, Krzysztof Raszczok, Patryk Goły, Michał Lodwich