imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Ochojec podzielił się punktami z Grabownią [ZDJĘCIA]

04.04.2017 09:53 | 0 komentarzy | pm

Cenny punkt wywalczyli piłkarze z Grabowni.

Do Ochojca przyjechała drużyna z Grabowni, aby powalczyć o ligowe punkty potrzebne do utrzymania się w A klasie. Drużyna gospodarzy zajmuje bezpieczne miejsce, w środku tabeli, i uchodziła z faworyta tej potyczki. Dość niespodziewanie wynik meczu otworzył Tomasz Foraster i na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu Jedności 1:0. Po przerwie Arystydes Pachucy dał wyrównanie Płomieniowi, który ostatecznie musiał się podzielić punktami ze swoim rywalem. Po 21. kolejce Ochojec jest klasyfikowany na 9. miejscu, a Grabownia na 17. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Płomień Ochojec – Jedność Grabownia 1:1 (0:1)