08.04.2017 22:12 | 0 komentarzy | AgaKa

W sobotnim meczu APN Odra Wodzisław Śląski zremisowała z LKS Naprzód Syrynia 1:1 (1:1).

Remis na Bogumińskiej

Nie na taki wynik liczyli zgromadzeni na stadionie przy ulicy Bogumińskiej kibice Odry Wodzisław. Sobotnie spotkanie z LKS Naprzód Syrynia zakończyło się bowiem remisem 1:1. Obie bramki padły już w pierwszej połowie bardzo emocjonującego i niezwykle zaciętego meczu. Gola dla drużyny z Syryni strzelił Artur Kuczera, padł on w 18. minucie spotkania. Dla Odry bramkę w 40. minucie strzelił Arkadiusz Ślesiński.

APN Odra Wodzisław Śląski - LKS Naprzód Syrynia 1:1

Bramki: Artur Kuczera (18), Arkadiusz Ślesiński (40)

APN Odra Wodzisław Śląski: Tomasz Bąkowski, Piotr Górnicki, Krzysztof Krzyżok, Błażej Radler, Mateusz Murlowski, Artur Gać, Bartosz Stachoń, Sebastian Markiewicz, Damian Tarka, Grzegorz Gojny, Arkadiusz Ślesiński

LKS Naprzód Syrynia:Daniel Szkuta, Kamil Nowak, Wojciech Swoboda, Konrad Kochan, Michał Mazur, Rafał Pokorny, Donat Wojtek, Artur Kuczera, Łukasz Dzierżęga, Zbigniew Grasman, Dawid Bober