Niedziela, 24 października 2021

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

MKP Odra Centrum z Wodzisławia z pucharem Polski podokręgu Rybnik [ZDJĘCIA]

04.05.2017 09:43 | 42 komentarze | pm

W Rybniku rozegrano finał pucharu Polski na szczeblu Śl.ZPN podokręgu Rybnik.

MKP Odra Centrum z Wodzisławia z pucharem Polski podokręgu Rybnik [ZDJĘCIA]
Fot. Michał Gołda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na stadionie w Rybniku przy ul. Gliwickiej 72 odbył się finał pucharu Polski Śląskiego Związku Piłki Nożnej podokręgu Rybnik. O trofeum walczyły ekipy z Marklowic i Wodzisławia Śląskiego.
Początek spotkania był niesamowity. Już w pierwszej minucie prowadzenie objęła Polonia po trafieniu Konrada Rybaka. Pięć minut później na tablicy świetlnej pojawił się wynik remisowy, po tym jak na listą strzelców wpisał się Łukasz Skrobacz. W 15. minucie wodzisławianie już prowadzili. Drugą bramkę dla MKP Odra Centrum zdobył Tomasz Zieliński. Jak się okazało, było to trafienie decydujące o zdobyciu pucharu, który ostatecznie trafił do piłkarzy z Wodzisławia.
Przypomnijmy, że pierwotnie finał miał się odbyć 19 kwietnia, ale z powodu złych warunków atmosferycznych został odwołany. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Polonia Marklowice – MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. 1:2 (1:2)
Bramki
: Konrad Rybak (1.) – Łukasz Skrobacz (6.), Tomasz Zieliński (15.)

Polonia: Marcin Antończyk, Bartłomiej Krakowczyk, Korneliusz Kotula, Mateusz Rączka, Paweł Hojka, Szymon Wacławik, Karol Grabiec, Konrad Rybak, Maciej Sachs, Damian Kukliński, Marcin Ośliźlok. Rezerwa: Michał Skupień, Filip Kroemer, Patryk Kocur, Artur Mazur, Jarosław Celary, Wojciech Błaszczyk. Trener: Krzysztof Turek.

MKP: Tomasz Huzarewicz, Marcin Lukoszek, Marcin Malinowski, Mateusz Bugdoł, Marcin Stachurski, Artur Cichy, Maciej Kocztorz, Tomasz Zieliński, Bartłomiej Socha, Łukasz Skrobacz, Jakub Panic. Rezerwa: Marek Krawczyk, Robert Lapczyk, Kamil Nowakowski, Kamil Brzoska, Kacper Krupiński, Mateusz Krzyżok, Dawid Nepelski. Trener: Bartłomiej Socha.