Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Dziewczyny z Wodzisławia przegrały z Darbor Bolesławice

07.05.2017 16:42 | 0 komentarzy | AgaKa

SWD Wodzisław Śląski przegrywa z Darbor Bolesławice na własnym podwórku 1:3 (1:2)

Pierwsza połowa niedzielnego meczu na Bogumińskiej wypadła nieco słabiej w wykonaniu dziewczyn z SWD Wodzisławia Śląskiego. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla zespołu strzeliła w 25. minucie Katarzyna Kelner. Zanim jednak główna sędzina oznajmiła koniec pierwszej połowy, dziewczyny z Darboru Bolesławice strzeliły dwie bramki: pierwsza padła bardzo szybko, bo już w 6. minucie z nogi Klaudii Kurosz, kolejna w 19. minucie autorstwa Doroty Stempniak. Klaudia w 59. minucie strzeliła kolejnego gola, dzięki czemu goście prowadzili już 3:1. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania.

SWD Wodzisław Śląski - Darbor Bolesławice 1:3 (1:2)

Bramki: Katarzyna Kelner (25), Klaudia Kurosz (6, 59), Dorota Stempniak (19)

SWD Wodzisław Śląski: Natalia Pytlik, Agnieszka Szymiczek, Wiktoria Marzec, Natalia Miąsko, Katarzyna Kuśnierz, Klaudia Adamek, Katarzyna Kelner, Daria Mandrela, Dominika Ratajczyk, Anita Wuchta, Agnieszka Gałuszka

Darbor Bolesławice: Aleksandra Pawlos, Katarzyna Kowalska, Dorota Stempniak, Sylwia Przydacz, Patrycja Figiela, Nikola Żurawska, Karolina Borkowska, Paulina Leśniak, Monika Garbacz, Anna Sławińska, Klaudia Kurosz