Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

imieniny: Piotra, Rity, Angeliny

Gaszowice ograły Rymer i są coraz bliżej awansu [ZDJĘCIA]

08.05.2017 16:00 | 0 komentarzy | pm

Rezerwowy Paweł Wieczorek strzelił dwie bramki i przyczynił się do wygranej Dębu.

Dąb Gaszowice w ramach 24 kolejki rozgrywek klasy okręgowej, podejmował na swoim boisku Rymer Rybnik. Dość niespodziewanie mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy wyszli na prowadzenie po trafieniu Adriana Goduli. Jeszcze przed przerwą wyrównał Tomasz Reguła. W 56. minucie na murawie pojawił się Paweł Wieczorek i to był bardzo dobry ruch trenera Marszolika. Wieczorek zdobył bowiem dwie bramki i mocno przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny. Ostatecznie Dąb wygrał 4:1 i umocnił się na pozycji lidera. W następnej kolejce Gaszowice zagrają w Nędzy, a Rymer podejmować będzie na swoim boisku ekipą z Pyskowic. Zapraszamy do fotorelacji z meczu Dąb – Rymer.

Dąb Gaszowice – Rymer Rybnik 4:1 (1:1)