imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Niesamowity mecz w Kamieniu. Ochojec wygrał w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]

15.05.2017 17:00 | 0 komentarzy | pm

Mało kto spodziewał się takich emocji.

O końcówce meczu pomiędzy KP z Kamienia i Płomieniem Ochojec sympatycy tych klubów, ale i sami zawodnicy będą pamiętać bardzo długo. Po pierwszej połowie spotkania miejscowi przegrywali 1:2. Do remisu doprowadzili w minucie 80. Gdy w 87. do siatki trafił Michał Konkol, wydawało się, że punkty zostaną w Kamieniu. Nic z tego. W 90. minucie trzecią bramkę dla przyjezdnych zdobył Jacek Szlosarek, ale to nie wszystko. Już w doliczonym czasie gry zwycięstwo ekipie z Ochojca załatwił Dawid Szlosarek. Goście, po ostatnim gwizdku, długo cieszyli się z tak wywalczonych punktów i trudno się temu dziwić. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

KP Kamień – Płomień Ochojec 3:4 (1:2)