Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Młodziki: KS Przyszłość Rogów pokonało SWD Wodzisław Śl.

16.05.2017 22:10 | 0 komentarzy | AgaKa

Młodzieżowe spotkanie na boisku w Kokoszycach zakończyło się wygraną KS Przyszłość Rogów.

Do przerwy Przyszłość Rogów prowadziło jedną bramką, którą dla zespołu strzelił w 29. minucie Tomasz Antończyk. Po przerwie Grzegorz Przybyła w 41. minucie (jedna połowa meczu trwała 30 minut) wyrównał wynik na 1:1. Tomek do swojego konta dopisał kolejną bramkę w 54. minucie zapewniając swojej drużynie zwycięstwo w tym spotkaniu.

KS Przyszłość Rogów - SWD Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)

Bramki: Tomasz Antończyk (29,54), Grzegorz Przybyła (41)

KS Przyszłość Rogów: Kamil Poloczek, Jakub Rybarz, Kacper Nieszczęsny, Jakub Sochacki, Paweł Elsner, Kacper Radzyński, Jakub Frydrych, Jakub Ciuberek, Tomasz Antończyk

SWD Wodzisław Śląski: Dominika Komajda, Zuzanna Przeciszewska, Dawid Nawrocki, Kinga Przeciszewska, Jakub Dworczak, Tomasz Odrobina, Joachim Sobota, Katja Skupień, Grzegorz Przybyła