Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Gołkowice zeszły z boiska. MKP Odra Centrum rozbiła autsajdera [ZDJĘCIA]

04.06.2017 10:20 | 6 komentarzy | kozz

Dziwny to był mecz. Gołkowice, które w tym sezonie zaledwie trzy razy zremisowały przyjechały na Bogumińską w "10". Odra Centrum szybko przystąpiła do ataków i wygrała tylko 6:0, bo już w pierwszej połowie wynik powinien być dwucyfrowy.

Sędzia spotkania Sonia Zawisz nie umiała uwierzyć w to co widziała. - Sędziuję od 12 lat i coś takiego mi się nie zdarzyło - mówiła

Piłkarze Bartłomieja Sochy są po przeciwnej stronie - walczą o awans do IV ligi, więc zupełnie na serio potraktowali rywala z Gołkowic. Ten ani razu nie zbliżył się do bramki Odry. Gdyby tylko była lepsza skuteczność spotkanie już w pierwszej połowie powinno mieć dwucyfrowy wynik. Skończyło się zaraz po przerwie. Przyjezdni zgłosili sędzi głównej Soni Zawisz cztery kontuzje przez co pani arbiter pozostało wyjść na środek boiska i odgwizdać koniec meczu. Odra Centrum jest ponownie liderem okręgówki przynajmniej do dziś do godz. 19. Wówczas zakończy się mecz Przyszłości Rogów w Łaziskach. Jeśli ta zdobędzie trzy punkty wróci na fotel lidera.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - KS 27 Gołkowice 6:0 (6:0)

Bartłomiej Socha 10., 27., 30., Tomasz Zieliński 16., 25., Łukasz Skrobacz 28.

Żółte kartki: brak

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski: Marek Krawczyk - Robert Lapczyk, Artur Cichy, Marcin Malinowski, Mateusz Krzyżok, Mateusz Bugdoł, Marcin Stachurski, Łukasz Skrobacz, Bartłomiej Socha, Tomasz Zieliński, Marcin Lukoszek. Rezerwowi: Tomasz Huzarewicz, Tomasz Kocerba, Maciej Kocztorz, Kamil Piechaczek, Kamil Nowakowski, Jakub Panic, Dawid Nepelski. Trener: Bartłomiej Socha.

KS 27 Gołkowice: Radosław Sosna - Sebastian Nowak, Błażej Karasek, Damian Nowak, Jarosław Chwedoruk, Roman Potysz, Łukasz Jackowski, Kamil Baranek, Kamil Kurpisz, Dawid Łaski. Trener: Krzysztof Wiernik.