środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

MKP Odra Centrum Wodzisław w IV lidze!

17.06.2017 19:00 | 47 komentarzy | kozz

Piłkarze Odry Centrum wygrali z Przyszłością Rogów w ostatniej kolejce klasy okręgowej (grupa Katowice III)

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Przyszłość Rogów 2:1 (1:1)

Gole: Kacper Krupiński 23., Jakub Panic 66. - Marcin Malinowski 27.-sam.

Żółte kartki: Malinowski, Krupiński (Odra)

MKP Odra Centrum: Tomasz Huzarewicz, Marcin Stachurski, Marcin Lukoszek, Kacper Krupiński, Marcin Malinowski, Artur Cichy (73. Mateusz Bugdoł), Tomasz Zieliński, Robert Lapczyk, Bartłomiej Socha (84. Kamil Nowakowski), Tomasz Kocerba (46. Jakub Panic), Łukasz Skrobacz (86. Maciej Kocztorz).

Przyszłość: Beniamin Jastrzębowski - Robert Szymiczek, Paweł Wojtala (77. Michał Wala), Wojciech Pucka, Gabriel Szkatuła, Kamil Benauer, Tomasz Kukla (70. Sebastian Jaszczak), Dawid Zychma, Jarosław Pawelec, Patryk Pietrasz, Kamil Kucharski.

Widzów: ok. 600

RELACJA:

• Pierwszy kwadrans to bezbarwna gra z obu stron. Bez dobrych okazji strzeleckich.
  • GOOOOOL! Odra Centrum prowadzi po golu strzelonym głową przez Kacpra Krupińskiego! 1:0!
  • Jastrzębowski już chciał łapać piłkę "do koszyczka", ale uprzedził go Krupiński i z bliska wpakował piłkę do siatki. Na ten moment to Odra jest w IV lidze! Mamy 25 minutę.
  • GOOOOOL! Marcin Malinowski w niefortunnej interwencji pakuje piłkę do swojej bramki! Mamy 1:1. Znów Rogów w IV lidze. 27 minuta.
  • Jest chłodno. 12 stopni Celsjusza i pada rzęsity deszcz co nie ułatwia gry piłkarzom.
  • Malinowski fauluje i jest ukarany żółtą kartką. 41 minuta.
  • Zieliński miał doskonałą sytuację, ale trafił prosto w Jastrzębowskiego! 43 minuta.
  • 1:1 do przerwy
  • Zaczynamy drugą połowę
  • Pierwsze 10 minut II połowy z ostrożną grą obu ekip i nieśmiałymi atakami.
  • Kacper Krupiński ukarany żółtą kartką za faul. 62 minuta.
  • Odra ma lepsze sytuacje do strzelenia bramki, ale za to się nie punktuje.
  • GOOOOOOL! Jakub Panic strzela na 2:1 dla Odry. To znów Odra jest w IV lidze! 66 minuta.
  • Piłka niespodziewanie znajduje się pod nogami Skrobacza a ten trafia prosto w Jastrzębowskiego. 77 minuta.
  • Zieliński świetnie podał do Panica a ten prosto w Jastrzębowskiego. 83 minuta.
  • Przyszłość dwukrotnie przed bardzo dobrą szansą na wyrównanie! 89. minuta.
  • KONIEC! 2:1 DLA ODRY. ODRA W IV LIDZE!