Jejkowice dobrze zaczęły, ale przegrały z Boguszowicami [ZDJĘCIA]

14.08.2017 08:41 | 0 komentarzy | pm

Górnik z Boguszowic okazał się lepszy od Jedności z Jejkowic.

Na inaugurację A klasowych zmagań, piłkarze Jedności Jejkowice podejmowali na swoim boisku Górników z Boguszowic. Miejscowi już po siedmiu minutach prowadzili 2:0, ale goście nie zamierzali się poddać. Jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie 3:2. Po zmianie stron dołożyli dwa trafienia i wygrali ostatecznie 5:3. W 2. kolejce Jejkowice pojadą do Orzepowic, a Boguszowice będą grać u siebie z Radlinem.

Jedność Jejkowice – Górnik Boguszowice 3:5
Bramki: Dawid Machoczek (6.), Piotr Kobeszko (7.), Wojciech Guzy (85.) – Wojciech Guzy (23. sam.), Michał Herman (26), Adrian Syrek (35., 72.), Mateusz Wilczek (46.)

Jejkowice: Mateusz Kaczor, Wojciech Guzy, Mariusz Tyburski, Łukasz Wenglorz, Krzysztof Wypchoł, Aleksander Stajer, Piotr Szymura, Dariusz Zimoń, Szymon Szulik, Dawid Machoczek, Piotr Kobeszko. Rezerwa: Kamil Przygoda, Mateusz Paprotny, Paweł Szulik. Trener: Tomasz Zielonka.

Boguszowice: Dawid Zima, Radosław Redas, Sebastian Łuczak, Marcin Pleszewski, Mateusz Wilczek, Łukasz Łuc, Rafał Fuchs, Patryk Szopa, Adam Razik, Adrian Syrek, Michał Herman. Rezerwa: Paweł Podleśny, Robert Rudek, Piotr Gawiński. Trener: Piotr Gawiński.