Płomień Połomia wygrywa z APN Odrą Wodzisław

26.08.2017 22:32 | 15 komentarzy | AgaKa

Gospodarze sobotniego meczu świętowali zwycięstwo. Na boisku w Połomii padły w sumie trzy bramki.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla Połomii. Bramkę w 45. minucie strzelił Łukasz Herok. W drugiej połowie Płomień strzelił jeszcze dwa gole. Pierwszy padł w 60. minucie za sprawą Marcina Plury, drugi z nogi Grzegorza Świentego w 86. minucie. APN Odra Wodzisław bez bramki w tym spotkaniu.

KS Płomień Połomia - APN Odra Wodzisław 3:0 (1:0)

Bramki: Marcin Plura (60), Łukasz Herok (45), Grzegorz Świenty (86)*

KS Płomień Połomia: Adrian Henkel, Daniel Wawrziczek, Daniel Lubszczyk, Adam Ucher, Dawid Łyżwa, Marcin Plura, Tomasz Siegmund, Łukasz Kusztal, Łukasz Matuszek, Konrad Cieślak, Łukasz Herok

APN Odra Wodzisław: Karol Wacławiec, Piotr Górnicki, Krzysztof Przydatek, Krzysztof Krzyżok, Damian Starowicz, Artur Gać, Łukasz Sell, Sebastian Markiewicz, Rafał Czogalik, Damian Tarja, Marcin Paszek