imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Strzelanie zaczęło się po przerwie. Pstrążna wygrała w Czernicy [ZDJĘCIA]

11.09.2017 19:31 | 0 komentarzy | kozz

W niedzielę na boisku w Czernicy rozegrano drugą kolejkę spotkań raciborskiej C klasy. Rezerwy Zameczka Czernica podejmowały LKS Pstrążna.

Strzelanie dosyć szybko zaczął Artur Kosik z Pstrążnej, ale na tym w pierwszej połowie się skończyło. Sędzia rozdał kilka kartek w tym czerwoną za dwie żółte dla Jacka Rapackiego z ekipy gości. Pstrążna do przerwy prowadziła 1:0, a po przerwie zaczęły się prawdziwe emocje. Mimo osłabienia kadrowego przyjezdni strzelili na 2:0, a autorem trafienia był Dawid Weideman. Gospodarze jednak nie zamierzali się poddwać zważywszy, że grali w przewadze. Kontaktowego gola zdobył Radosław Olszyna, a siedem minut poźniej wyrównał Dawid Wieczorek. Pstrążna ponownie wyszła na prowadzenie po golu Dawida Weidemana, ale już minutę później ponownie był remis. Tym razem gola na 3:3 zdobył Przemysław Warło. Ostatnie ciosy zadała jednak grająca w osłabieniu Pstrążna. Najpierw na 4:3 trafił Artur Kosik, a wynik na 5:3 dla gości ustalił Robert Weideman. Rezerwy Zameczka zajmują ostatnią lokatę, a Pstrążna jest wiceliderem. W najbliższy weekend Czernica II zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Pszów II, a Pstrążna podejmie u siebie rezerwy Naprzodu 46 Zawada.

LKS Zameczek Czernica II - LKS Pstrążna 3:5 (0:1)

Radosław Olszyna 68., Wojciech Holona 75., Przemysław Warło 79. - Artur Kosik 9., 84., Dawid Weideman 57., 78., Robert Weideman 88.

Żółte kartki: Przemysław Warło, Dawid Wieczorek (obaj Zameczek II) - Jacek Rapacki, Tomasz Sopyła, Artur Kosik (wszyscy LKS Pstrążna).

Czerwona kartka: Jacek Rapacki (44. Pstrążna)

LKS Zameczek Czernica II: Mateusz Tkocz (45.+1. Mateusz Kaczmarek) - Patryk Nikel (65. Mateusz Wystryk), Paweł Bugdol (84. Tadeusz Bizoń), Robert Tytko, Marek Weczerek, Adrian Choroba, Daniel Choroba (55. Wojciech Holona), Adrian Dera (55. Dawid Wieczorek), Łukasz Gembalczyk, Radosław Olszyna, Przemysław Warło. Trener: Tomasz Babuchowski.

LKS Pstrążna: Patryk Majchszak - Adrian Chrząszcz, Artur Kosik (85. Adam Kasparek), Mariusz Krakowczyk, Rafał Majchszak (46. Rafał Ochojski), Jacek Rapacki, Szymon Sitko, Tomasz Sopyła, Rafał Wasiak, Dawid Weideman, Robert Weideman. Trener: Tomasz Gajewski.