Wojciech Rybiński wygrał turniej z okazji Dnia Energetyka

12.09.2017 10:54 | 0 komentarzy | kozz

Wojciech Rybiński zdobył Puchar Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Zakładów Pracy „RAFAKO” w turnieju tenisowym z okazji Dnia Energetyka.

Turniej odbył się na korcie tenisowym RAFAKO S.A. W formule Open i formule do 15 lat Open. Turniej przebiegał w sportowej i zaciętej atmosferze, był bardzo zacięty, a Rybiński wygrał w tie-breaku w trzecim secie zaledwie dwoma piłkami. Bardzo wielką niespodzianką i zaskoczeniem było zajęcie trzeciego miejsca w turnieju Open przez Wiolettę Franiczek. Wioletta zdobyła również puchar w turnieju Open do 15 lat.

3. Alicja Czerner

Finał turnieju pocieszenia pomiędzy Grzegorzem Rybińskim a Marianem Czernerem należał do Grzegorza. Organizatorem i sędzią naczelnym turnieju był szkoleniowiec grupy TKKF „RAFAKO” Henryk Swoboda, który z uznaniem wypowiada się o całej grupie uczestniczącej w turnieju. Uczestnikom turnieju przygotowano okolicznościowe dyplomy, wspaniałe puchary i medale. Był słodki poczęstunęk, kawa i napoje. Puchary i dyplomy z upoważnienia przew. NSZZ PZP „RAFAKO” wręczał Henryk Swoboda.

W najbliższym czasie zorganizowane zostaną otwarte mistrzostwa Raciborza. Zgłoszenia przyjmowane będą na korcie tenisowym RAFAKO S.A. i pod tel. 608 38 21 41.