Dwa hat-tricki w meczu Czarnych Gorzyce ze Spartą Babice [ZDJĘCIA]

13.09.2017 10:22 | 0 komentarzy | kozz

W raciborskiej C klasie na boisku w Gorzycach zmierzyły się drużyny rezerw gospodarzy z drużyną Sparty Babice. W spotkaniu padło aż 10 goli.

Dobrze rozpoczęła drużyna przyjezdnych, która dosyć niespodziewanie po porażce u siebie z Olszynką Olza objęła dwubramkowe prowadzenie. Gospodarze zdołali do przerwy odrobić straty i po pierwszej połowie było 2:2. W drugiej części spotkania lepiej zaprezentowali się piłkarze Czarnych, a w szczególności Patryk Panic, który zanotował hat-tricka. Swoją trzecią bramkę w meczu zdobył także Marek Kołek. Spartanie odpowiedzieli tylko dwoma trafieniami i ostatecznie Czarni Gorzyce II pokonali Spartę Babice 6:4.

KS Czarni Gorzyce II - LKS Sparta Babice 6:4 (2:2)

Bramki: Sebastian Ziętek - 2, Marcin Procek - 1, Marek Pyka - 1 - Marek Kołek - 3, Patryk Panic - 3.

Czarni Gorzyce II: Warzeszka - A. Siedlaczek (78. Popek), Franecki, W. Lamczyk (74. M. Wala), Długi (63. Klepacki), Bauerek (71. Paloc), Jęczmionka, Adamczyk (46. Płaczek), Kołek, P. Panic, Chromik (46. Suchy).

Sparta Babice: Mrozek - Pyka, Magda, Szyszka (65. Gruszka), Długosz, Żurawiec (46. Konopka), Jaśkowski (55. Taborski), K. Tomański, Kowalski, Ziętek, Procek (72. P. Tomański).