Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Skrbeńsko - Połomia: mecz pełen celnych strzałów

16.09.2017 23:13 | 1 komentarz | (q)

Aż dziewięć goli, w tym trzy karne można było dziś zobaczyć na meczu LKS Skrbeńsko z KS Płomień Połomia II.

Do przerwy prowadził KS Płomień Połomia II 3:2. Dla Płomienia bramki strzelił Arkadiusz Kindalski w 8. i 23. minucie oraz Dariusz Bytomski (w 21. minucie), natomiast dla LKS Skrbeńsko gola zaliczył Piotr Mojżesz (w 7. minucie) i dzięki karnemu Sebastiana Nowaka (w 43. minucie).

W drugiej połowie padły kolejne celne strzały. Trzy dla Skrbeńska: Patryk Adamczyk (48. minuta), Łukasz Pluta (57. minuta) oraz Sebastian Nowak (89. minuta z karnego). Płomień zanotował też karnego wykonywanego przez Grzegorza Pawelę w 90. minucie.

LKS Skrbeńsko - KS Płomień Połomia II 5:4 (2:3)

Bramki: Piotr Mojżesz (7), Sebastian Nowak (43, 89), Patryk Adamczyk (48), Łukasz Pluta (57) - Arkadiusz Kindalski (8, 23), Dariusz Bytomski (21), Grzegorz Pawela (90)