APN Odra Wodzisław przegrała mecz z Przyszłością Rogów

17.09.2017 08:11 | 69 komentarzy | AgaKa

Zacięta walka obu drużyn przyniosła piłkarzom z Rogowa aż cztery bramki i zwycięstwo w sobotnim spotkaniu na Bogumińskiej.

Do przerwy gospodarze, APN Odra Wodzisław przegrywali z Przyszłością Rogów 0:2. Bramki dla drużyny gości zdobył Kamil Benauer. Padły one w 9. oraz 41. minucie spotkania.

Druga połowa meczu, rozegrana częściowo w deszczu, przyniosła drużynie gości kolejne dwie bramki, których autorem także został Benauer. Pierwsza padła w 87. minucie z rzutu karnego, a druga w 90. minucie spotkania.

W zaciętej walce w doliczonym czasie gry (90+5) w wyniku zderzenia ranni zostali dwaj piłkarze, Błażej Radler z Odry oraz Mateusz Sosna z Rogowa (zawodnik rezerwowy). Interweniować musieli sanitariusze.

APN Odra Wodzisław - Przyszłość Rogów 0:4

Bramki: Kamil Benauer (9,41,87,90)

APN Odra Wodzisław: Kamil Zemanek, Piotr Górnicki, Krzysztof Przydatek, Błażej Radler, Damian Starowicz, Krzysztof Krzyżok, Artur Gać, Łukasz Sell, Mateusz Kondziołka, Damian Tarka, Marcin Paszek

Przyszłość Rogów: Beniamin Jastrzębowski, Tomasz Kukla, Gabriel Szkatuła, Łukasz Szkatuła, Dawid Zychma, Jarosław Pawelec, Kamil Benauer, Kamil Kucharski, Jakub Białas, Adrian Suchanek, Paweł Wojtala