Zuch z Orzepowic lepszy od Górnika z Boguszowic [ZDJĘCIA]

17.09.2017 11:33 | 1 komentarz | pm

Strzelanina w drugiej połowie meczu w Orzepowicach.

Zuch z Orzepowic  lepszy od Górnika z Boguszowic [ZDJĘCIA]

W 7. kolejce zmagań o mistrzostwo A klasy, w Orzepowicach miejscowy Zuch podejmował Górników z Boguszowic. W pierwszej połowie meczu żadnej z ekip nie udało się zdobyć bramki. To zmieniło się zaraz po przerwie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Wawoczny. Po trafieniu Kamila Mrozka miejscowi prowadzili już 2:0. Goście z Boguszowic nie zamierzali się jednak poddać i po bramce Marcina Pleszewskiego wrócili do gry. W ostatnich minutach meczu Zuch przypieczętował jednak swoje zwycięstwo, zdobywając dwie kolejne bramki. Ostatecznie podopieczni Krzysztofa Pawlaszczyka wygrali 4:1 i dzięki temu znaleźli się w górnej części ligowej tabeli. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Zuch Orzepowice – Górnik Boguszowice 4:1 (0:0)