imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Piłkarze z Kamienia: z nieba do piekła [ZDJĘCIA]

18.09.2017 18:00 | 0 komentarzy | pm

KP Kamień prowadził już 2:0, ale meczu nie wygrał.

W 7. kolejce zmagań w A klasie podokręgu Rybnik – do Kamienia przyjechała ekipa LKS Baranowice. Pierwsza połowa tego spotkania należała do miejscowych, którzy po dwóch trafieniach Jakuba Kurdybanowskiego prowadzili 2:0. Po zmianie stron goście ruszyli do odrabiania strat. Szybko bramkę kontaktową zdobył Tomasz Adamczyk. W 76. minucie do wyrównania doprowadził Piotr Tomecki, a sześć minut później – rzut karny dla przyjezdnych, na bramkę zamienił Rafał Papliński. Ostatecznie więc piłkarze z Baranowic wygrali 3:2 i wyjechali z Kamienia z kompletem punktów. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

KP Kamień – LKS Baranowice 2:3 (2:0)