KS Płomień Połomia znów górą

30.09.2017 22:20 | 0 komentarzy | AgaKa

Piłkarze Płomienia świętują zwycięstwo nad Rafako Racibórz.

Pierwsza połowa sobotniego spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Bramkę w 28. minucie strzelił Łukasz Matuszek. W drugiej połowie meczu piłkarze Rafako Racibórz wyrównali wynik za sprawą bramki Marka Pawlusa (73. minuta). Płomień Połomia po celnym strzale Marcina Plury z rzutu karnego dopisał do swojego konta drugą bramkę w tym spotkaniu i tym samym wygrał mecz.

KS Płomień Połomia - KS Rafako Racibórz 2:1 (1:0)

Bramki: Marcin Plura (90 karny), Łukasz Matuszek (28) - Marek Pawlus* (73)

KS Płomień Połomia: Adrian Henkel, Paweł Szczeciński, Daniel Lubszczyk, Dawid Łyżwa, Marcin Plura, Tomasz Siegmund, Łukasz Kusztal, Karol Szypuła, Łukasz Matuszek, Łukasz Herok, Konrad Cieślak

KS Rafako Racibórz: Łukasz Witt, Damian Mazurek, Łukasz Zajda, Grzegorz Jakosz, Szymon Niedziela, Konrad Fedyn, Kamil Koczor, Łukasz Haras, Patryk Moneta, Damian Gawryluk, Grzegorz Wojda