środa, 15 maja 2024

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

Brąz i Srebro dla zawodników Skorupa Team

03.10.2017 18:04 | 0 komentarzy | juk

Artur Skorupa i Szymon Skorupa wywalczyli dwa medale na Międzynarodowym Pucharze Polski Kadetów i Juniorów w Boksie.

Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów i Juniorów w Boksie odbywał się w Grudziądzu od 28 września do 1 października. W turnieju wystartowało około 180 zawodników.

Pierwszego dnia zawodów odbyły się badania lekarskie, ważenie zawodników, konferencja techniczna oraz losowanie. Również tego samego dnia zawodnicy stoczyli walki eliminacyjne. Kolejne dwa dni pozwoliły wyłonić finalistów, którzy ostatecznie w niedzielę rozegrali swoje starcia finałowe. Medale udało się zdobyć dwóm spośród trzech reprezentantów Pszowa. W kategorii Kadet 50 kg, brązowy medal zdobył Artur Skorupa, a w kategorii Kadet 54 kg, srebrny medal zdobył Szymon Skorupa.

Krzysztof Sitarski, Poseł na Sejm RP współfinansował wyjazd zawodników ze SKORUPA TEAM na Międzynarodowy Puchar Polski.