imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Siatkarze AZS Rafako z dwoma zwycięstwami w weekend

09.10.2017 18:10 | 1 komentarz | kozz

Pracowite dwa dni za siatkarzami z Raciborza grającymi w rozgrywkach I ligi śląskiej (III liga polska).

Drużyna AZS-u po inauguracji u siebie z Gliwicami (wygrana 3:2) rozegrali mecz wyjazdowy z KSG Bestiwna. Pokonali rywala 3:1 wygrywając dwa pierwsze sety do 21, w trzecim przegrywając do 23, a w czwartym zwyciężając bez problemu do 15. Drugi mecz rozegrali już dzień później w Rudniku. Zmierzyli się z MCKiS Jaworzno II wygrywając pewnie 3:0. Tylko w pierwszym secie była wyrównana walka, a zakończył się on 25:21. W dwóch kolejnych setach AZS Rafako wygrał do 16 i 15. Po trzech meczach podopieczni trenera Jana Papszuna mają komplet zwycięstw i znajdują się na drugiej lokacie w grupie II, I ligi śląskiej. Wyprzedza ich tylko UKS Trójka Mikołów, która ma rozegrany jeden mecz więcej.