imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Odra Centrum wróciła na fotel lidera

16.10.2017 21:42 | 32 komentarze | kozz

Po bardzo trudnym spotkaniu podopieczni Bartłomieja Sochy wywieźli z Czechowic 3 punkty, które usadowiły Odrę na fotelu lidera HAIZ IV ligi. Właśnie w Czechowicach-Dziedzicach, Odra Centrum zmierzyła się z rezerwami Podobeskidzia Bielsko-Biała.

Jeszcze kibice nie zasiedli na dobre w krzesełkach, a zespół z Wodzisławia prowadził już 2:0. Najpierw w 8. minucie Tomasz Zieliński pięknym uderzeniem z 20 metrów pokonał Kamila Lecha, a cztery minuty później Mateusz Sitnik po pięknej koronkowej akcji Panic - Zieliński - Sitnik, precyzyjnym uderzeniem podwyższył wynik na 2:0. Gospodarze kontaktowe trafienie zanotowali w 45. minucie po piłkarskim slalomie między wodzisławskimi obrońcami. Na listę strzelców wpisał się Kacper Kostorz. W drugiej połowie zaznaczyła się przewaga gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji pod bramką Odry Centrum. Bardzo dobrze spisywał się w bramce Mateusz Kuhn, który pomógł w zdobyciu punktów z rezerwami pierwszoligowców z Bielska.

Podbeskidzie Bielsko-Biała II - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:2 (1:2)

Kacper Kostorz 45. - Tomasz Zieliński 8., Sitnik 12.

Podbeskidzie II: Lech – Szymański, Gibas, Jaworski, Walkiewicz (75. M. Sobczak), Smolarz, Zgarda, Matuszczyk (78. Machalica), Kostorz, Oczko, Kręcichwost (46. Królak).

MKP Odra: Kuhn - Stachurski, Malinowski, Cichy, Lukoszek, Zieliński (82. Florkowski) , Sikorski, Reinhard (56. Cerkowniak), Sitnik, Oślizlok (75. Nepelski), Panic (88. Gabrysiak).