środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Połomia przegrała mecz z Rogowem

28.10.2017 19:56 | 8 komentarzy | AgaKa

Zacięty i niezwykle emocjonujący pojedynek obu drużyn zakończył się wygraną Przyszłości Rogów.

Pierwsza połowa sobotniego spotkania przyniosła dwie bramki dla gospodarzy. Pierwszą w 14. minucie strzelił Karol Szypuła. Kolejną, w 26. minucie strzelił Łukasz Matuszek.

Po przerwie walka stała się dużo bardziej zacięta. W 51. minucie gola dla Rogowa strzelił Jakub Białas. Kolejna bramka padła cztery minuty później po strzale Wojciecha Pucki. Wynik 2:2 widniał na tablicy aż do 85. minuty, kiedy to bramkę dla Rogowa strzelił Kamil Benauer. Piłkarze Płomienia próbowali wyrównać wynik, lecz usilne próby strzelenia gola kończyły się fiaskiem.

Płomień Połomia - Przyszłość Rogów 2:3 (2:0)

Bramki: Karol Szypuła 14., Łukasz Matuszek 26. - Jakub Białas 51., Wojciech Pucka 55*, Kamil Benauer 85.

Płomień Połomia: Adrian Henkel, Dawid Łyżwa, Tomasz Siegmund, Łukasz Kusztal, Karol Szypuła, Łukasz Matuszek, Łukasz Herok, Daniel Lubszczyk, Adam Ucher, Paweł Szczeciński, Konrad Cieślak

Przyszłość Rogów: Beniamin Jastrzębowski, Tomasz Kukla, Adrian Suchanek, Paweł Wojtala, Gabriel Szkatuła, Dawid Zychma, Kamil Benauer, Jarosław Pawelec, Jakub Białas, Mateusz Sosna, Łukasz Szkatuła