Kamil Łątkowski zaprasza na mecz z Beskidem Skoczów [WIDEO]

02.11.2017 14:13 | 0 komentarzy | kozz

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej odwołaniem meczu, piłkarze Unii Racibórz podejmą na swoim boisku Beskid Skoczów. Na mecz zaprasza obrońca raciborskiego klubu Kamil Łątkowski.

Materiał wideo:

Piłkarze Piotra Haudera przełamali się po kilku tygodniach porażek i wygrali przed własną publicznością ze Spójnią Landek (3:1). W sobotę zmierzą się z drużyną również z tamtych okolic - Beskidem Skoczów.

Ekipa ze Skoczowa zajmuje aktualnie 11. miejsce z 14 punktami. To więcej o 6 oczek niż dorobek raciborskiej Unii. Unici pokazali, że potrafią wygrywać z wyżej notowanymi rywalami, pokonując już w tym sezonie GKS Radziechowy-Wieprz (4. miejsce) i Spójnię Landek (5. miejsce).

Sobotni mecz pokaże, czy unitom nie przeszkodziła przerwa spowodowana odwołaniem meczu z Dębem Gaszowice. Początek meczu Unia Racibórz - Beskid Skoczów w sobotę o godz. 13:00 na stadionie przy Srebrnej 12.