imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Rezerwy TS ROW wygrywają i dalej są liderem [ZDJĘCIA]

06.11.2017 11:00 | 0 komentarzy | pm

Kolejny mecz wygrała II drużyna TS ROW Rybnik.

W sobotę na boisku w Kamieniu wybiegła druga drużyna TS ROW. Młode piłkarki z Rybnika bardzo dobrze spisują się rozgrywkach III ligi i po 12. kolejkach były liderkami. Po 13. meczu nic się nie zmieniło i nadal rybniczanki patrzą na wszystkich z góry tabeli.
Kolejnym rywalem TS ROW była ekipa AKS Mikołów, która do tej pory wygrała 6 meczów, jeden zremisowały i 4 razy schodziły z boiska pokonane. Od początku spotkania ton wydarzeniom na murawie nadawały miejscowe. Już przed przerwą trzykrotnie pokonały bramkarkę z Mikołowa, a worek z bramkami rozwiązała w 10. minucie Anna Konkol. Po zmianie stron nic się nie zmieniło i nadal to piłkarki z Rybnika miały więcej z gry, zwyciężając ostatecznie 5:0. Zapraszamy do fotorelacji z tego meczu.

ROW II Rybnik – AKS Mikołów 5:0 (3:0)