środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Gwiazda Skrzyszów wygrała w Rogowie [ZDJĘCIA]

06.11.2017 12:25 | 0 komentarzy | kozz, art

W poprzedniej kolejce klasy okręgowej Przyszłość Rogów wygrała mecz na szczycie z Płomieniem Połomia i została liderem rozgrywek. Tym razem rywal wydawał się ciut łatwiejszy, a mecz rozgrywano w Rogowie. Gwiazd Skrzyszów potwierdziła jednak, że w tym sezonie liczyć się z nią musi każdy i wygrała 2:0.

Losy meczu rozstrzygnięte zostały w ostatnim kwadransie regulaminowego czasu gry. Kluczowa być może była jednak minuta 56. i 70. kiedy na boisku najpierw pojawił się Rafał Mitko, a następnie Kamil Baranek. Okazało się, że trener Gwiazdy Bartosz Hudek, miał przysłowiowego piłkarskiego nosa. To właśnie Baranek najpierw w 75. minucie dograł do Mitki, a ten pokonał Beniamina Jastrzębowskiego i w Rogowie zapachniało niespodzianką. Ta stała się faktem, kiedy w 83. Baranek podwyższył na 2:0.

Przyszłość Rogów - Gwiazda Skrzyszów 0:2 (0:0)

Mitko 75., Baranek 83.

Żółte kartki: Dawid Zychma, Sebastian Jaszczak, Paweł Wojtala (wszyscy Przyszłość) - Bartosz Kanafek, Krzysztof Oślizło (obaj Gwiazda)

Przyszłość: Jastrzębowski, Wojtala, Pucka, G. Szkatuła (80. Kubica), Ł. Szkatuła, Zychma, Szymiczek, Białas (71. Jaszczak), Pawelec, Benauer, Kucharski. Trener: Tomasz Sosna.

Gwiazda: Lajda, K. Oślizło, Hudek, Kuźdub, Tront, Szczerbiak, W. Oślizło (86. Lubszczyk), Kanafek, Szuła (70. Baranek), Porwoł (56. Mitko), Woźnica (87. Łozowski). Trener: Bartosz Hudek.