Drugie drużyny strzeliły po dwa gole [ZDJĘCIA]

07.11.2017 16:49 | 0 komentarzy | kozz

W raciborskiej C klasie rozegrano zaległy mecz IV kolejki w której zmierzyły się rezerwowe drużyny Naprzodu 46 Zawada i Górnika Pszów.

Pierwsza gola w meczu zdobyła młoda drużyna z Pszowa, a autorem trafienia już w ósmej minucie był Paweł Olbryś. Kolejne trafienie również należało do Górników. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Dawid Bugiel. Na ławce pszowskiej drużyny z założonymi korkami na nogach czekał już Marian Krakowczyk. 55-letni kierownik drużyny nie grający wcześniej nawet amatorsko w klubach piłkarskich nie dawno zadebiutował właśnie w C klasie wchodząc na boisko w drugiej połowie meczu. Przy korzystnym wyniku jakim było 2:0 zanosiło się, iż senior piłkarski ponownie wejdzie na boisko. Sytuacja na placu gry jednak się zmieniła i rezerwy Zawady zdobyły kontaktowego gola już w 48. minucie. Do bramki trafił Artur Sikorski. Dwie minuty później padł kolejny gol dla Zawady, a stan meczu wyrównał Krzysztof Zieliński. Przy remisie kierownik pszowskiej ekipy postanowił nie wchodzić na boisko. Przebywający na boisku młodsi od niego gracze nie wykrzesali z siebie już nic więcej i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

LKS Naprzód 46 Zawada II - TS Górnik Pszów II 2:2 (0:2)

Artur Sikorski 48., Krzysztof Zieliński 50. - Paweł Olbryś 8., Dawid Bugiel 44.

Żółte kartki: Patryk Balcar, Mateusz Trzaskalik (obaj Naprzód II) - Mateusz Kołat (Górnik II)

Naprzód II: Robert Janik - Patryk Balcar, Michał Elsner, Rafał Elsner, Artur Sikorski, Kamil Warzeszka, Adrian Warzeszka, Adrian Dzierżenga, Krzysztof Zieliński, Mateusz Wojak (45. Mateusz Jeżyszek), Kamil Trzaskalik (75. Mateusz Trzaskalik). Trener: Mateusz Trzaskalik.

Górnik II: Filip Gajewski - Mateusz Brożyna, Dawid Bugiel, Łukasz Glenc, Mateusz Kołat, Szymon Kubala, Szymon Lechocki (46. Sebastian Gawlik), Tymoteusz Nowak, Paweł Olbryś, Szymon Ostrzołek, Ireneusz Węgrzyk. Trener: Tomasz Gajewski.