Piłkarze Rafako wywalczyli remis z Ruptawą w doliczonym czasie [ZDJĘCIA]

11.11.2017 17:36 | 0 komentarzy | tom

W sobotę na boisku przy Łąkowej odbył się mecz XIV Kolejki klasy Okręgowej. Piłkarze Rafako zremisowali z zawodnikami Granicy Ruptawa.

Już w 5 minucie goście wyszli na prowadzenie dzięki celnemu strzałowi Patryka Mazurka. Walka była zacięta przez całe spotkanie. Wynik 0:1 pozostał bez zmian aż do doliczonego czasu gry. W 92 minucie bramkę na remis strzelił Bartosz Żagiel.

KS Rafako Racibórz - LKS Granica Ruptawa 1:1 (0:1)

Bramki: Bartosz Żagiel 90+2. - Patryk Mazurek 5..

Sędziował: Piotr Bielecki.

Żółte kartki: Piotr Cerkowniak (Rafako) - Dawid Łaski, Adrian Bielecki (Ruptawa).

Czerwona kartka: Adrian Bielecki 90+3. (Ruptawa).

KS Rafako Racibórz: Łukasz Witt - Damian Mazurek, Paweł Kowacz, Grzegorz Jakosz, Konrad Fedyn, Grzegorz Wojda (46. Marek Pawlus), Patryk Moneta, Piotr Cerkowniak, Damian Gawryluk (78. Kamil Koczor), Bartosz Żagiel. Trener: Grzegorz Jakosz.

LKS Granica Ruptawa: Łukasz Promny - Kamil Kowal, Arkadiusz Syrek, Adrian Bielecki, Radosław Babisz, Dawid Łaski, Patryk Mazurek, Dawic Ceremon, Dawid Miasko, Piotr Chmiel, Bartosz Wojtków (85. Krzysztof Miler). Trener: Tomasz Ciemięga.