ZAKSA znów zwycięska. Pokonała MKS Będzin [ZDJĘCIA]

18.11.2017 21:39 | 0 komentarzy | kozz

Kolejne zwycięstwo odnieśli siatkarze Mistrza Polski i lidera tabeli PlusLigi - ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W sobotę w swojej hali pokonali MKS Będzin 3:1.

Pierwszy set poszedł zdecydowanie za łatwo, bo podopieczni Gardiniego wygrali go 25:13. Tak łatwe zwycięstwo sprawiło, że ZAKSA zluzowała tempo meczu, a to odbiło się na wyniku. W drugim secie mistrzowie Polski szli łeb w łeb z przyjezdnymi i przegrali końcówkę 22:25. Strata seta podrażniła siatkarzy ZAKSY i w kolejnej odsłonie pewnie wygrali znów do 13. W czwartym secie gospodarze objęli odpowiednią przewagę, żeby zwyciężyć 3:1. Pokonali Będzin 25:21 i zapisali na swoje konto kolejne 3 punkty. MVP meczu został Kamil Semeniuk.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:1 (25:13, 22:25, 25:13, 25:21)

ZAKSA: Zatorski (L), Rejno 7, Toniutti 6, Jungiewicz 0, Bieniek 10, Torres 16, Semeniuk 16, Deroo 21.