Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Wygrana Krzanowic, porażki Rybnika i Wodzisławia Śląskiego

28.11.2017 14:16 | 0 komentarzy | kozz

W trzeciej lidze siatkówki kobiet kolejne mecze rozegrały zawodniczki GS UKS Krzanowice, MKS Zorza Wodzisław Śląski i UKS Jedynka Erbud Rybnik.

Krzanowiczanki wygrały na wyjeździe z JKS SMS Jastrzębie 3:1. Przegrały pierwszego seta 23:25, jednak później okazały się minimalnie lepsze zwyciężając do 22, 23 i 22. Po tie-breaku przegrały siatkarki Zorzy Wodzisław Śląski, które były nieznacznie gorsze od liderek tabeli - VC Victoria MOSiR Cieszyn. Pierwszy set padł łupem wodzisławianek, które łatwo wygrały do 15. W kolejnych dwóch setach lepiej poradziły sobie siatkarki z Cieszyna wygrywając do 17 i 23. Czwarty set to znów pokaz gry Zorzy i wygrana 25:16. W tie-breaku lepsze były przyjezdne, które wygrały 15:11. Wysoką porażkę z kolei zanotowały rybniczanki. UKS Jedynka Erbud Rybnik przegrał na wyjeździe z SMS PZPS Szczyrk III 0:3 w setach do 16, 14 i 19.

W kolejnych meczach GKS UKS Krzanowice zagra z KSG Bestiwna (1 grudnia), MKS Zorza Wodzisław Śląski zmierzy się na wyjeździe z GLKS Wilkowice (2 grudnia), a UKS Jedynka Erbud Rybnik rozegra mecz wyjazdowy z TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (2 grudnia).

• JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 22:25)
  • MKS Zorza Wodzisław Śląski - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:16, 11:15)
  • SMS PZPS Szczyrk III - UKS Jedynka Erbud Rybnik 3:0 (25:16, 25:14, 25:19)