środa, 17 sierpnia 2022

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Odrą Centrum Wodzisław Śląski [ZDJĘCIA]

01.02.2018 12:26 | 0 komentarzy | kozz

W środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rybniku-Kamieniu piłkarze drugoligowego GKS 1962 Jastrzębie wygrali z czwartoligową Odrą Centrum Wodzisław Śląski 3:0. Dwie bramki zdobył Daniel Szczepan, a jedną Kamil Jadach.

GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Odrą Centrum Wodzisław Śląski [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dla GKS-u z Jastrzębia to był drugi sparing tego dnia. W pierwszym wygrali z Dębem Gaszowice 6:1 > Zobacz tutaj. W ekipie Odry zabrakło m.in. bramkarza Mateusza Kühna i Marcina Malinowskiego. Nie było także Krzysztofa Cerkowniaka, który odchodzi z zespołu ze względu na pracę. - Był to bardzo pożyteczny dla nas sparing, bo część moich zawodników nigdy nie grała z zespołem z II ligi, chłopcy zobaczyli jak się gra na wyższym poziomie. Jest to zupełnie inna gra o czym się przekonali. Bardzo się cieszę, że Jastrzębie zgodziło się z nami zagrać, także dziękuję trenerowi Skrobaczowi. Jeśli chodzi o kadrę, to zostanie ona wzmocniona najprawdopodobniej dwoma zawodnikami, ale do tego jeszcze długa droga - podsumował sparing trener Odry Bartłomiej Socha.

GKS 1962 Jastrzębie - Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:0 (1:0)

Daniel Szczepan 42., 85., Kamil Jadach 56.-k.

GKS 1962 Jastrzębie: Mateusz Kurzanowski (46. Grzegorz Drazik) - Damian Zajączkowski, Piotr Pacholski, Bartosz Jaroszek, Dominik Kulawiak, Bartosz Semeniuk, Szymon Kuś (67. Konrad Hasior), Damian Tront, Dominik Szczęch, Kamil Jadach, Daniel Szczepan.

Odra Centrum: Daniel Jona (75. Błażej Mandrysz) - Kacper Krupiński (70. Artur Cichy), Mateusz Bugdoł, Marcin Stachurski (55. zawodnik testowany), Mateusz Krzyżok, Marcin Lukoszek, Tomasz Zieliński (75. Radosław Minta), Bartłomiej Sikorski (45. Mateusz Sitnik), Artur Cichy (45. Dawid Nepelski), Łukasz Reinhard, (65, Dorian Leśniewski), Marcin Oślizlok (46. zawodnik testowany).