Sobota, 2 lipca 2022

imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana

RSS

Jeszcze więcej sportowych emocji

08.02.2018 18:25 | 2 komentarze | kozz

Zmieniamy się dla Ciebie! Oprócz informacji z powiatów raciborskiego i wodzisławskiego znajdziesz teraz także te z regionu.

Jeszcze więcej sportowych emocji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na sport.nowiny.pl dowiesz się co dzieje się w sporcie nie tylko w Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim, ale także w: Rybniku, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Gliwicach, Zabrzu, Kędzierzynie-Koźlu i Głubczycach.

Dzięki poszerzeniu o informacje z regionu na sport.nowiny.pl będziemy pisać o klubach z dyscyplin cieszących się większą popularnością jak: Górnik Zabrze, Piast Gliwice, ROW 1964 Rybnik, GKS 1962 Jastrzębie, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, GTK Gliwice, MKKS Rybnik, NMC Górnik Zabrze, SPR Sośnica Gliwice, MTS Żory, GSF Gliwice, TS ROW Rybnik, LKS Technik Głubczyce czy JKH GKS Jastrzębie. Oczywiście nie zapominamy o informacjach z klubów z mniejszych miejscowości, które wciąż będą podstawową częścią tego portalu.

Nowością są też nasze działania na portalach społecznościowych. Do facebooka dołączamy konta na instagramie i twitterze. Zapraszamy do śledzenia sport.nowiny.pl, który jest nieodłączną częścią portalu nowiny.pl - najlepszego lokalnego serwisu wg SGL Local Press w 2016 roku.

Redakcja sport.nowiny.pl